Usługi submenu_ind  Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte

Jednym z głównych obszarów działalności K2 Training jest prowadzenie szkoleń zamkniętych. Zachęcamy naszych Klientów, aby każde działanie rozwojowe było starannie zaplanowanym, kompleksowym procesem, którego poszczególne etapy prowadzone są według sprawdzonej metodologii (aby ją zobaczyć kliknij tutaj).

 

Ponieważ bez kontaktu z Tobą nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czego dokładnie może potrzebować Twoja firma oraz pracownicy, dlatego nie mamy stworzonej gotowej listy tematów i scenariuszy szkoleń. One rodzą się w odpowiedzi na potrzeby, które poznajemy dzięki dokładnej analizie.

 

Natomiast, aby zobaczyć w jakich obszarach tematycznych się specjalizujemy zapraszamy do działu oferta. Aby poznać propozycję rozwoju Twoich pracowników, dopasowaną do ich potrzeb oraz aktualnej sytuacji w firmie zapraszamy do kontaktu.

 

Co wyróżnia naszą ofertę spośród innych?

Partnerstwo

Firma K2 Training traktuje swoich Klientów po partnersku. Spotykając się z Przedstawicielami Klientów chętnie dzielimy się naszą wiedzą, rozmawiamy i pytamy po to, by móc wskazać najlepszą drogę rozwoju pracowników, nawet jeśli oznacza to nie skorzystanie z naszej oferty. Szczerze komunikujemy nasze obserwacje i rozwiązania, aby dać Klientowi możliwość wyboru najlepszej opcji z punktu widzenia finansowego, organizacyjnego i rozwojowego.

 

Kreatywność

Dzięki naszej energii i kreatywności potrafimy spojrzeć świeżym okiem na problemy, które inne firmy traktują jako „typowe” czy „dobrze znane”. Naszym celem jest znajdowanie nowych, satysfakcjonujących Państwa, rozwiązań, które przyczyniać się mają do dynamicznego rozwoju Państwa przedsiębiorstwa.

 

Indywidualne podejście

Każde zlecenie, jakie otrzymujemy od nowego bądź stałego Klienta traktujemy jako zupełnie nowy projekt, wyznaczając etapy procesu rozwojowego od początku, dopasowując je do aktualnych potrzeb firmy, jej profilu oraz działalności.


X

Bądź z nami w kontakcie!