Klienci submenu_ind  Referencje

Referencje AstraZenecaJako uczestnik szkolenia mogę powiedzieć, że oceniam jego jakość, przydatność oraz efektywność na jak najwyższym poziomie. Szkolenie zostało przeprowadzone przez niezwykle profesjonalnego trenera, a zawartość interesującej teorii w stosunku do praktycznych ćwiczeń była optymalna.

 

(...) Chciałabym również podkreślić dużą wagę jaką trener przywiązuje do edukacji uczestników. Po zakończonym szkoleniu utrzymuje kontakt z uczestnikami po to, aby wspierać ich w dalszym rozwoju poprzez życzliwy "nadzór" nad wykonywaniem zadań poszkoleniowych.

Sylwia Tykarska, HR Business Partner, AstraZeneca

 


Referencje GemiusFirma [K2 Training] dopasowała program szkolenia do indywidualnych potrzeb każdej z [trzech] grup a po zakończeniu zaproponowała program wsparcia dla uczestników w postaci ćwiczeń rozwojowych. Szkolenie spotkało się z pozytywną oceną ze strony uczestników.

 

Na szczególną uwagę zasługuje osoba pani Katarzyny Mirkiewicz, która podczas szkolenia stworzyła bardzo dobrą atmosferę do pracy, dzięki czemu każdy z uczestników czuł się swobodnie. Pani Katarzyna jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, zaangażowaną w swoją pracę oraz rzetelną co zaowocowało miłą i harmonijną współpracą.

 

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę K2 Training jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego i kompetentnego w realizacji szkoleń.

Ewelina Melon, Junior HR Specialist

Piotr Ejdys, Prezes

Gemius S.A.

 


Referencje Fundacja Obserwatorium Zarządzania

 

Firmę K2 Training rekomendujemy jako innowacyjną i rzetelną firmę szkoleniową, która chętnie podejmuje nowe wyzwania i dostrzega korzyści wykorzystania nowoczesnych technologii w praktyce szkoleniowej.

 

Anna Jaruga,

Koordynator Projektu WebQuest for HRM,

Fundacja Obserwatorium Zarządzania

 


Referencje 2ConsultingGorąco rekomenduję Katarzynę Kaźmierczak jako trenera do szkoleń z obszaru rozwoju osobistego, wykwalifikowanego konsultanta do zarządzania procesami szkoleniowymi, a także jako zaufanego partnera biznesowego.

 

 

Paweł Kopijer

Konsultant SEB, ROI, HPI

Prezes 2C Consulting

 


Referencje Wyższa Szkoła Reklamy

Za każdym razem, kiedy współpracujemy z firmą K2Training mamy pewność, że tworzone przez nich programy warsztatów i szkoleń będą dopasowane do potrzeb uczestników, dzięki czemu cieszą się one zainteresowaniem i zaangażowaniem słuchaczy. Trenerzy K2 Training dbają o stworzenie poczucia bezpieczeństwa w grupie, traktując to jako warunek konieczny do komfortowej pracy opartej na doświadczaniu. Posługiwanie się zróżnicowanymi metodami szkoleniowymi oraz wykorzystywanie szerokiej wiedzy szkoleniowców pozytywnie wpływa na efektywność nauki. 

Sławomir Wojtkowski, Dyrektor Warszawskiej Szkoły Reklamy

 


Referencje PSM

Trenerzy firmy K2 Training przeprowadzili dla nauczycieli 1-dniowe szkolenie pt. „Psychologiczne aspekty pracy z dzieckiem sześcioletnim”.

Przed realizacją szkolenia przedstawiciel firmy K2 Training dokładnie zbadał potrzeby pedagogów dotyczące tego tematu, co następnie zostało wykorzystane do trafnego zaprojektowania warsztatów. Podczas szkolenia nauczyciele mieli poczucie, że jest ono rzeczywiście odpowiedzią na trudne sytuacje pochodzące z ich praktyki pedagogicznej.

 

Trenerzy prowadzący szkolenie, Katarzyna Mirkiewicz i Tomasz Chyrchel, wykazali się dużą wiedzą psychologiczną i dobrym wyczuciem grupy. Stworzyli atmosferę współpracy i zaangażowania, co zachęciło nauczycieli do dzielenia się własnymi doświadczeniami.

 

Dzięki 3-miesięcznym konsultacjom poszkoleniowym nauczyciele mieli poczucie wsparcia we wdrażaniu zdobytej wiedzy i ćwiczonych umiejętności w praktyce.

Ewa Mokrzycka, Dyrektor PSM I stopnia im. W. Lutosławskiego w Pruszkowie
 


Referencje Przedszkole nr 3 w Pruszkowie

Na szczególną uwagę zasługuje staranność trenerów K2 Training w procesie przygotowywania szkolenia, które zostało poprzedzone zweryfikowaniem oczekiwań dyrekcji placówki jak i zbadaniem potrzeb szkoleniowych pracowników przedszkola. Po przeprowadzeniu warsztatów trenerzy przekazali rekomendacje dotyczące usprawnień w komunikacji między pracownikami. 

 

Bożena Dolińska, Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 w Pruszkowie

 


Referencje Akademia Kobiet Sukcesu

 

Bardzo doceniamy profesjonalizm i umiejętności trenerskie Katarzyny Kaźmierczak oraz rekomendujemy  współpracę z nią wszystkim osobom i instytucjom, dla których ważna jest współpraca oparta na kompetencjach i relacjach.

 

Małgorzata Sawicka, Menedżer Akademii Kobiet Sukcesu

Patrycja Zasług, Założycielka i trenerka Instytutu Przemiany

 

 


Referencje Drogowskazy Kariery

 

W imieniu organizatorów warszawskiej części Ogólnopolskiego Programu edukacyjnego „Drogowskazy Kariery 2012” dziękujemy firmie K2 Training za przeprowadzenie warsztatu podczas V edycji Programu.

 

Zespół Programu Drogowskazy Kariery w WAT

Samorząd Studencki Wojskowej Akademii Technicznej

 

 


Referencje Instytut Społecznych Działań Międzykulturowych

Jako osoba odpowiedzialna za kierowanie programem jestem bardzo zadowolona ze współpracy z trenerami K2 Training. Zarówno jako zespół, jak też jako każdy z osobna, dali się poznać jako profesjonaliści, osoby solidnie, dobrze przygotowane, kreatywne oraz bardzo serdeczne. (…) Szkolenia spotkały się z wysoką oceną uczestników, a sam program oceniony został jako bardzo skuteczny. Biorąc to wszystko pod uwagę zdecydowanie polecam współpracę z firmą K2 Training.

 

Agnieszka Golińska

Instytut Społecznych Działań Międzynarodowych 


X

Bądź z nami w kontakcie!