Klienci submenu_ind  Opinie uczestników szkoleń

Ocena jaka można wystawić Pani Trener wynika bezpośrednio z osiągniętych celów czyli organizacji mojego czasu pracy tak, abym mógł realizować postawione przede mną zadania w sposób uporządkowany, terminowy i z właściwa starannością wymagająca odpowiedniej ilości poświęconego czasu. Cel ten, moim zdaniem, został zdecydowanie osiągnięty. Sposób mojego działania obecnie, poza standardowymi obowiązkami, pozwala mi dodatkowo wygospodarować czas na samokształcenie i samorealizację, czego od mnie wymaga mój pracodawca, a czego przed szkoleniem nie byłem w stanie osiągnąć. Zakres przedstawionych narzędzi wspomagających zarządzanie moim czasem pracy był właściwe dobrany, zachęcał do ich zastosowania i do wyciągania wniosków o ich skuteczności. Materiał nie był przeładowany, z szerokiej gamy metod na zajęciach odnosiliśmy się do tych, które rzeczywiście mogą mi pomóc. Pani Trener była przy tym bardzo zaangażowana w nasza wspólna pracę i w miły, ale i konkretny sposób stawiała przede mną kolejne zadania oraz skutecznie naprowadzała na kierunki pozwalające zrozumieć sedno problemu. Właściwym elementem szkolenia były również dodatkowe - comiesięczne spotkania kontrolne, które pozwalały weryfikować i wyciągać wnioski z wprowadzanych metod zarządzania czasem.

Podsumowując, każdemu, kto ma problem z organizacją czasu pracy poleciłbym szkolenie z zakresu zarządzania czasem przygotowane przez Panią Trener Katarzynę Kaźmierczak.

Tomasz Potiopa,

Giełda Papierów Wartościowych


Szkolenie pozwoliło mi zrozumieć i dostrzec błędy jakie popełniałem w komunikacji z innymi oraz pokazało mi sposoby na stawianie granic innym w stosunku do samego siebie. Osobiście zmieniłem sposób postrzegania sytuacji w jakich stawia mnie życie. Utwierdziłem się w przekonaniu, że spokojne i zrównoważone podejście do każdej sytuacji a w szczególności niewygodnej – pomaga. Dodatkowo znam metody rozmów tak aby skutecznie bronić swojego zdania, jeśli jestem pewny swoich racji na gruncie zawodowym i prywatnym. Teraz zostaje tylko aktywna praktyka zdobytej wiedzy tak aby stało się to tak naturalne jak oddychanie :)

Szymon Pokorski ,

AMG.net S.A.


Szkolenie uporządkowało moją wiedzę nt. zarządzania sobą w czasie, dostarczyło mi praktycznych technik i narzędzi do zwiększania efektywności, z których kilka wybiorę dla siebie i wdrożę.

 

 

Ukierunkowanie mojej osoby na alternatywne radzenie sobie z kwestiami gospodarowania swoim czasem, ukazanie narzędzi i ich niekonwencjonalnych zastosowań poprzez ich mieszanie i łączenie, które daje nam indywidualnie najlepszy efekt.

Wybrane opinie uczestników dotyczące szkolenia Bądź na czasie, czyli o efektywnej organizacji i planowaniu swojego czasu


Szkolenie zawiera zestaw narzędzi, które można wykorzystać w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

 

 

Szkolenie daje mi poczucie, że jestem w stanie poradzić sobie z problemami, które doświadczałem.

Wybrane opinie uczestników dotyczące szkolenia Podstawy efektywnej komunikacji interpersonalnej – sprawdzone sposoby na usprawnienie przepływu informacji między pracownikami


Brałam udział w szkoleniu Train the Trainers prowadzonym przez Kasię Mirkiewicz i Tomka Chyrchela. Szkolenie to było dla mnie cennym doświadczeniem, z którego wyniosłam dużo inspiracji i przemyśleń do własnej pracy. Pozytywna atmosfera zbudowana przez trenerów pozwoliła na wytworzenie się dużej otwartości wśród uczestników warsztatu, wzajemne dzielenie się swoimi wrażeniami oraz informacjami zwrotnymi. Swoją uważnością na uczestników, Kasia i Tomek tworzą przyjazną, bezpieczną przestrzeń, sprzyjającą rozwijaniu swoich umiejętności.

Karolina Buszkiewicz,

Resolutio Doradztwo Personalne


 

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Tomka Chyrchela oraz Kasię Mirkiewicz.
Wyjątkowa charyzma prowadzących i otwartość na indywidualne potrzeby każdego z uczestników sprawiły, że warsztat uruchomił aktywny proces wzajemnego uczenia się w grupie.
Warsztaty prowadzone przez Kasię i Tomka to rzetelny warsztat i zaproszenie do wspólnej przygody do rozwoju.
Serdecznie polecam!

Katarzyna Niemiec,

Benefit Systems S.A.


 


X

Bądź z nami w kontakcie!