Firma submenu_ind  O nas

K2 Training

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Wspieramy naszych Klientów w rozwoju ich organizacji, poprzez tworzenie kompleksowych procesów szkoleniowych, których efektem jest pozytywna i trwała zmiana w zakresie umiejętności osobistych pracowników. Efektywne zarządzanie zakłada, że od poziomu tych umiejętności zależy przyszłość funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Elastyczne i indywidualne podejście…

Świat biznesu to świat różnorodności. Nawet jeśli firmy borykają się z podobnymi problemami, ich rozwiązanie nigdy nie będzie takie samo. Dlatego każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, a jego potrzeby jako nowe, inspirujące wyzwanie.
W swojej pracy wykorzystujemy doświadczenie biznesowe, najnowszą i wciąż na bieżąco uaktualnianą wiedzę oraz własną metodologię. To zapewnia nam elastyczne podejście do każdego Klienta.

Nie pozostawiamy złudzeń…

Aby szkolenie przyniosło realne zyski firmie, nie można ograniczyć się jedynie do standardowego warsztatu. Efektywny jest pełen proces rozwojowy, zaczynający się od przygotowania pracownika i jego otoczenia do zmiany, nabycie lub udoskonalenie kompetencji poprzez udział w rzetelnie zaprojektowanym i dopasowanym do potrzeb warsztacie oraz wsparcie we wdrożeniu pozyskanych umiejętności w środowisku pracy.


Czy zastanawiałeś się kiedyś co cenisz u swoich współpracowników? Ich zapał? Wiedzę? Może optymizm? A może kreatywne podejście do problemów, jakie z nimi rozwiązujesz? Dla nas, założycieli firmy K2 Training, to cechy, bez których nie wyobrażamy sobie naszej codziennej pracy.


Pasja, z jaką zajmujemy się szkoleniami, powoduje, że do każdego etapu procesu rozwojowego podchodzimy z niesłabnącą energią i ze świeżym spojrzeniem.


Najnowsza wiedza w połączeniu z naszym doświadczeniem dają gwarancję zorganizowania szkoleń o wysokiej jakości i efektywności.


Dzięki otwartości i kreatywności patrzymy na sytuacje przedsiębiorstw z różnych perspektyw, dbając o to, aby rutyna nie wkradła się do naszej codziennej pracy, co umożliwia znajdowanie nowych rozwiązań starych problemów.


X

Bądź z nami w kontakcie!