Firma submenu_ind  Nasz zespół

Poznaj nas! Kliknij na zdjęcia i nazwiska poniżej lub zakładki z lewej strony.

 

NazwaZAŁOŻYCIELKA FIRMY

TRENER, COACH, KONSULTANT BIZNESOWY

KATARZYNA MIRKIEWCZ

Psycholog, trener i coach. Prowadzi projekty rozwojowe skoncentrowane na podwyższanie kompetencji psychospołecznych. Wykładowca coachingu oraz kierownik studiów podyplomowych dedykowanych doświadczonym trenerom w Collegium Civitas.

 

NazwaZAŁOŻYCIELKA FIRMY

TRENER, COACH, KONSULTANT BIZNESOWY

KATARZYNA KAŹMIERCZAK

Trener i doradca rozwoju osobistego (od 2010), coach, konsultant polityki szkoleniowej i zarządzania. Posiada kilkuletnie doświadczenie w koordynacji projektów rozwojowych. Ma kompetencje w używaniu narzędzi do pomiaru efektywności projektów rozwojowych (opartych o metodologię SEB, czyli Szkoleń Efektywnych Biznesowo). Prelegentka i autorka artykułów z zakresu HR.

 

NazwaSPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ

ANNA NOWICKA

Absolwentka Psychologii na specjalizacji trenerskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Członek organizacji studenckich. Koordynuje zespoły projektowe organizujące szkolenia z zakresu rozwoju osobistego dla studentów i młodzieży. Jako przyszły trener prowadzi warsztaty z zakresu: komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, asertywności i kreatywności.

 

 

NazwaTRENER

ADAM GÓRECKI

Posiada łącznie 22-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych korporacjach, wzbogacone o 3 poziomy studiów (BBA, MGR, MBA) oraz znaczną ilość ukończonych szkoleń krajowych i zagranicznych. 16 lat był związany ze sprzedażą, 15 lat pracował na stanowiskach kierowniczych, 9 lat na stanowiskach dyrektorskich. Jako szef sprzedaży w kolejnych firmach, równolegle przeszkolił ok. 2000 osób. M.in. był trenerem wewnętrznym w IKEA.

 

Piotr Szama�ekTRENER

PIOTR SZAMAŁEK

W swojej pracy biznesowej, sprzedawał, zarządzał sprzedażą i dużymi zespołami sprzedażowymi, negocjował, rekrutował, rozwijał pracowników, etc. Od początku 2007 roku zajął się wyłącznie karierą trenera i coacha, pracuje z pracownikami na każdym szczeblu organizacyjnym dla większości branż gospodarki. Ma za sobą ponad 750 dni szkoleniowych oraz ponad 400 godzin coachingu indywidualnego.

 

 

TRENER

Tomasz Kalinowski

Jako trener pracuje od 2000 roku. Zrealizował ponad 1500 dni szkoleniowych w ramach projektów szkoleniowych i programów rozwojowych obejmujących edukację pracowników liniowych, menedżerów i trenerów. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących rozwoju miękkich umiejętności menedżerskich, handlowych oraz efektywności osobistej. Posiada certyfikacje Extended DISC®, SLII®. Ukończył wiele kursów i szkoleń m.in. Rozwój zaawansowanych umiejętności trenerskich - Grupa TROP, Effective delivery of training - Fielden-Cegos, London, UK.

 

Aga-wróbelTRENER

Agnieszka Sowińska - Wróbel

Specjalizuje się w szkoleniach: podnoszenie efektywności zawodowej i osobistej, budowanie i zarządzanie zespołem, komunikacja, proaktywność w radzeniu sobie ze stresem, asertywność, obsługa klienta, zarządzanie sobą w czasie.

 

Pawe� Kopijer.jpgKONSULTANT

PAWEŁ KOPIJER

Certyfikowany konsultant, coach i trener takich metodologii jak: Model ROI™, J.J.Phillips, metodologia HPI, LMI™, Paul J. Meyer. Autor Modelu SEB/SEA© (narzędzie usprawniania procesów szkoleniowych i oceny efektywności). Od roku 1993 trener, konsultant HR, menedżer i właściciel różnych podmiotów szkoleniowych i konsultingowych, specjalista ds. szkoleń w centrali jednego z największych polskich pracodawców, HR menedżer w spółce z branży IT.

 

Monika Ziaja.jpgKONSULTANT

MONIKA ZIAJA

Licencjonowany konsultant SEB/SEA projektuje narzędzia i systemy do polityki szkoleniowej. Prowadzi szkolenia z zakresu oferowanych usług konsultingowych np: Diagnoza Potrzeb Szkoleniowych w programie Profesjonalny Menedżer Szkoleń przy Fundacji Obserwatorium Zarządzania, oraz inne moduły, które są wynikiem doświadczeń w strukturach sprzedażowych tj. techniki sprzedaży, budowanie zespołu, autoprezentacja czy efektywna komunikacja.

 

 

Jesteśmy grupą aktywnych ludzi z innowacyjnym podejściem do życia. Chcesz dołączyć do naszego grona? Napisz na biuro@k2training.pl

X

Bądź z nami w kontakcie!