Firma submenu_ind  Nasz zespół

Poznaj nas! Kliknij na zdjęcia i nazwiska poniżej lub zakładki z lewej strony.

 

NazwaZAŁOŻYCIELKA FIRMY

TRENER, COACH, KONSULTANT BIZNESOWY

KATARZYNA MIRKIEWCZ

Psycholog, trener i coach. Prowadzi projekty rozwojowe skoncentrowane na podwyższanie kompetencji psychospołecznych. Wykładowca coachingu oraz kierownik studiów podyplomowych dedykowanych doświadczonym trenerom w Collegium Civitas.

 

NazwaZAŁOŻYCIELKA FIRMY

TRENER, COACH, KONSULTANT BIZNESOWY

KATARZYNA KAŹMIERCZAK

Trener i doradca rozwoju osobistego (od 2010), coach, konsultant polityki szkoleniowej i zarządzania. Posiada kilkuletnie doświadczenie w koordynacji projektów rozwojowych. Ma kompetencje w używaniu narzędzi do pomiaru efektywności projektów rozwojowych (opartych o metodologię SEB, czyli Szkoleń Efektywnych Biznesowo). Prelegentka i autorka artykułów z zakresu HR.

 

NazwaSPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ

ANNA NOWICKA

Absolwentka Psychologii na specjalizacji trenerskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Członek organizacji studenckich. Koordynuje zespoły projektowe organizujące szkolenia z zakresu rozwoju osobistego dla studentów i młodzieży. Jako przyszły trener prowadzi warsztaty z zakresu: komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, asertywności i kreatywności.

 

 

NazwaTRENER

ADAM GÓRECKI

Posiada łącznie 22-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych korporacjach, wzbogacone o 3 poziomy studiów (BBA, MGR, MBA) oraz znaczną ilość ukończonych szkoleń krajowych i zagranicznych. 16 lat był związany ze sprzedażą, 15 lat pracował na stanowiskach kierowniczych, 9 lat na stanowiskach dyrektorskich. Jako szef sprzedaży w kolejnych firmach, równolegle przeszkolił ok. 2000 osób. M.in. był trenerem wewnętrznym w IKEA.

 

Piotr Szama�ekTRENER

PIOTR SZAMAŁEK

W swojej pracy biznesowej, sprzedawał, zarządzał sprzedażą i dużymi zespołami sprzedażowymi, negocjował, rekrutował, rozwijał pracowników, etc. Od początku 2007 roku zajął się wyłącznie karierą trenera i coacha, pracuje z pracownikami na każdym szczeblu organizacyjnym dla większości branż gospodarki. Ma za sobą ponad 750 dni szkoleniowych oraz ponad 400 godzin coachingu indywidualnego.

 

 

NazwaTRENER

TOMASZ CHYRCHEL

Psycholog ze specjalizacją z psychologii twórczości i zarządzania zasobami ludzkimi. Trener, doradca kreatywności, pedagog. Ukończył Szkołę Trenerów Kreatywności Grupy TROP oraz Międzynarodową Szkołę Coachów i Trenerów w Bukareszcie organizowaną w ramach struktur Komisji Europejskiej. Aktywny członek Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności, Creativity Coaching Association i International Mentoring Association.

 

TRENER

Tomasz Kalinowski

Jako trener pracuje od 2000 roku. Zrealizował ponad 1500 dni szkoleniowych w ramach projektów szkoleniowych i programów rozwojowych obejmujących edukację pracowników liniowych, menedżerów i trenerów. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących rozwoju miękkich umiejętności menedżerskich, handlowych oraz efektywności osobistej. Posiada certyfikacje Extended DISC®, SLII®. Ukończył wiele kursów i szkoleń m.in. Rozwój zaawansowanych umiejętności trenerskich - Grupa TROP, Effective delivery of training - Fielden-Cegos, London, UK.

 

Aga-wróbelTRENER

Agnieszka Sowińska - Wróbel

Specjalizuje się w szkoleniach: podnoszenie efektywności zawodowej i osobistej, budowanie i zarządzanie zespołem, komunikacja, proaktywność w radzeniu sobie ze stresem, asertywność, obsługa klienta, zarządzanie sobą w czasie.

 

Pawe� Kopijer.jpgKONSULTANT

PAWEŁ KOPIJER

Certyfikowany konsultant, coach i trener takich metodologii jak: Model ROI™, J.J.Phillips, metodologia HPI, LMI™, Paul J. Meyer. Autor Modelu SEB/SEA© (narzędzie usprawniania procesów szkoleniowych i oceny efektywności). Od roku 1993 trener, konsultant HR, menedżer i właściciel różnych podmiotów szkoleniowych i konsultingowych, specjalista ds. szkoleń w centrali jednego z największych polskich pracodawców, HR menedżer w spółce z branży IT.

 

Monika Ziaja.jpgKONSULTANT

MONIKA ZIAJA

Licencjonowany konsultant SEB/SEA projektuje narzędzia i systemy do polityki szkoleniowej. Prowadzi szkolenia z zakresu oferowanych usług konsultingowych np: Diagnoza Potrzeb Szkoleniowych w programie Profesjonalny Menedżer Szkoleń przy Fundacji Obserwatorium Zarządzania, oraz inne moduły, które są wynikiem doświadczeń w strukturach sprzedażowych tj. techniki sprzedaży, budowanie zespołu, autoprezentacja czy efektywna komunikacja.

 

 

Jesteśmy grupą aktywnych ludzi z innowacyjnym podejściem do życia. Chcesz dołączyć do naszego grona? Napisz na biuro@k2training.pl

X

Bądź z nami w kontakcie!