Firma submenu_ind  Misja, wizja, wartości

MISJA

Misją naszej firmy jest oferowanie ludziom możliwości wszechstronnego rozwoju osobistego. Stwarzamy bezpieczną i partnerską atmosferę, dzięki czemu Uczestnicy naszych szkoleń mają szansę doświadczać nowych, lub też doskonalić już posiadane, umiejętności. Dostarczamy najnowszą wiedzę psychologiczną oraz biznesową, aby dzielić się nią z naszymi Klientami. Skupiamy się na tym, co w ludziach wartościowe i dobre – talentach, predyspozycjach, zainteresowaniach.

WIZJA

Firma K2 Training oferuje kompleksowe usługi szkoleniowe, polegające na szczegółowej analizie potrzeb rozwojowych, podwyższaniu kompetencji uczestników oraz towarzyszeniu im we wdrażaniu nabytych umiejętności w środowisku pracy. Do projektowania i prowadzenia szkoleń trenerzy K2 Training wykorzystują najnowszą wiedzę psychologiczną, własną metodologię oraz innowacyjne, autorskie narzędzia. Naszym celem jest uzyskanie pozycji lidera na rynku szkoleń oraz propagowanie wśród klientów i konkurencji najwyższej jakości praktyk rozwojowych.

NASZE WARTOŚCI

Wartości, które szczególnie cenimy w pracy oraz które wyznajemy na co dzień to:

  • Profesjonalizm – przykładamy staranną uwagę by efekt naszej pracy spełniał standardy najwyższej jakości.
  • Partnerstwo – w relacjach z ludźmi najważniejsze są: zaufanie, swoboda oraz szczerość – spełnienie tych 3 warunków gwarantuje dobrą współpracę, nie tylko w pracy
  • Innowacyjność – stale poszukujemy nowoczesnych, kreatywnych rozwiązań do zastosowania w biznesie.
  • Otwartość – uwielbiamy pracę z ludźmi – to nasza pasja! Wiemy, że od każdego można się nauczyć czegoś nowego, dlatego zawsze staramy się być uważni i zarażać uważnością innych.
  • Proaktywność – wychodzimy z nowymi propozycjami, przejmujemy inicjatywę i podejmujemy przemyślane działania, które zbliżają nas oraz naszych Klientów do osiągnięcia sukcesu.
  • Entuzjazm – każde z nas jest optymistą i dzięki pozytywnemu nastawieniu, już nie raz przekonało się, że warto stawiać czoła wyzwaniom.


X

Bądź z nami w kontakcie!